Biz Kimiz

Tezyazimi.Net Ailesi Faliyetlerine 2000 Yılı İtibari ile Start Vermiş ve Kısa Süre İçerisinde Sektörün Öncülerinden Olup Öğrencilerin Güvenini Kazanmış ve Her Zaman Öğrenci Memnuniyetini İlke Edinerek Faliyetlerine Devam Etmektedir.

20 Sene İçerisinde Ortalama 50 Binin Üzerinde Çalışmalar Hazırladık. Gerek Yurt İçin Gerek Yurt Dışındaki Üniversiteler Olmak Üzere; ön Lisans Tez Yazmı, lisans Tez Yazımı, yüksek Lisans Tez Yazımı, doktora Tez Yazımı, ödev Hazırlama, Makale Hazırlama, pss Anket Analiz Uygulaması, Dizgi ( Tez Yazım Kılavuzuna Göre Formatlama ) ve Daha Sayamadığımız Bir Çok Bölüm ve Alanda Hizmet Verdik. Uzman Hocalardan Oluşan Profesyonel Akademik Tez Yazım Kadromuz Gün Geçtikçe Tezyazimi.Net Ailesine Katılmaktadır.

Misyon

Türkiye ve Yurt Dışındaki Öğrencilere En İyi ve Kaliteli Tez Yazım Danışmanlık Hizmetini Sunmak, 20 Yıldır Öğrencilerin Tez Hazırlama Konusuna Yardımcı Olmak, Uzman Kadromuzun Yeniliklere Açık Bir Şekilde Kendilerini Geliştirmesi ve Öğrencilerin Kendilerini Rahat Hissedebileceği Tez Danışmanlığı Hizmeti Sunmak İlkesi ile Birlikte Büyümeye Devam Etmekteyiz.

Vizyon

Türkiye’nin Kısa Süre İçerisinde Vazgeçilmez Sitesi Olan Tezyazimi.Net Yurt içinde Kendini Kanıtlamış ve Diğer Tez Sitelerinin Örnek Aldığı Bir Platform Üzerine Kurulmuştur. Bütün Öğrencilerimize Adaletli Bir Şekilde En iyi Tez Hazırlama Danışmanlığı Sunan Ailemiz Kendisini Her Geçen Gün Geliştirerek Aynı Standartları Yurt Dışı Üzerindede Büyük Bir Zincirin Öncüsü Olarak Devam Etmek İstemektedir.

Tez Yazımı Ücretlendirme Politikamız;

Profesyonel Bir Şekilde Hizmetlerimiz Uygun Fiyatlarımız Politikamız İle Çalışmalarınız Profesyonel Akademik Kadromuza Emanet Tek Yapmanız Gerek Çalışma Detaylarınızı Tez Danışmanlarımıza Bildirmeniz Olucaktır. İletişim İçin Formumuzu Doldurun.

Tez Hazırlama Hizmeti Farkımız

1. Öğrenci İstekleri ve Görüşleri Bizim İçin Önemlidir
2. Yüksek Kalite ve Yaratıcılık
3. Uzman Kadro Eşliğinde 7/24 Kesintisiz Tez Yazımı
4. Güvenilir Yenilikçi, Kaliteli ve Ekonomik Hizmet Sunarız
5. Ücretsiz Tez Danışmanğı Hizmeti
6. Söz Verdiğimiz Gibi Zamanında Tez Teslimi Hizmeti
7. Amacımız Mutlak Müşteri Memnuniyeti
8. Özgün Tez Yazım Hizmeti
9. Doğru Stratejiyi ve Etkin Yönetimi Tasarlar ve Uygularız
10. Neden Sorusunu Sorar Kendimiz Dâhil Yapılan Her Noktayı Sorgularız.