C1. Çalışmanız Uzman Kadromuz Tarafından Büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Tez Çalışmaları Çok Ciddi Çalışmalardır. Bu Bilinç ile 20 Senedir Siz Değerli Öğrencilerimize Özgün Çalışmalar Hazırlamaktayız.

C.2. Hocanız yâda Danışmanızla ilgili Özel Bir Durum Olmadığı Müddetçe Çalışmanız YÖK ün belirlediği %30 oranının altında kalarak tarafınıza teslim edilir. Ve sorunsuz bir şekilde geçer.

C.3. Çalışmanız Bittiğinde Word veya Pdf Formatında E-mail adresinize gönderilmektedir.

C.4. Ödemeler Tarafınıza İletilen Hesap Bilgileri Üzerinden Yapılmaktadır. Toplam Ücret Üzerinden İki Taksit Olarak Yapılmaktadır. Çalışmaya Başlarken Toplam Ücretin Yarısını Geri Kalan Yarısını İse Çalışma Bitimine Yakın Olarak Sağlanmaktadır.( Doktora Tez Çalışmalarında Ödeme Planı Değişkenlik Göstemektedir. )

C.5. Outline Çalışmasının Oluşturulabilmesi İçin Öncelikle Kaynak Taraması Yapılması Gerekmektedir. Bu Süreç Ortalama 7-10 gün arasında Sürmekte olup Çalışma Kriterlerine Göre Daha Kısa Yâda Daha Uzun Sürebilmektedir.

C.6. Hazırlamış Olduğumuz Çalışmalarda Danışman Hocanız Düzeltmeler İsteyebilir Bu Durum Kesinlikle Sizi Tedirgin Etmesin Bunun Nedeni Her Hoca Düzeltme Talebi Verir Ve Öğrencisinin Çalışma Üzerinde Yoğunlaşarak İlgilenmesini İster.

C.7 . Uzman Kadromuz ve Danışmanlarımız Sizlere En İyi Hizmeti Sunabilmek Adına Günün Her Saati ( 7/24 ) İletişim Numaralarımızdan Ulaşabilirsiniz.

C.8. Tezyazimi.Net Olarak Yapamıyacağımız Çalışmayı Almayız Kendimize Bunu Bir İlke Olarak Edindik ve Kimseyi Mağdur Etmeyede Hakkımız Bulunmadığını Düşünmekteyiz. Bu Yüzden İlk Öncelikle Tarafınızdan Çalışma Detaylarınızı İster ve Hocalarımızla Değerlendirir ve Sonucu ve Fiyat Bilgisini Tarafınıza Sunarız.

C.9. Tezyazimi.Net Olarak Bu Sektörde 20 Senedir Hizmet Vermekteyiz. Gerek Yurt İçinden Gerek Yurt Dışından Bu Zaman Dilimi İçerisinde 50 binin üzerinde çalışmalar aldık, hazırladık ve teslim ettik.

C.10 Hazırladığımız Çalışmaları Açıkçası Hocanızın Beğenmeme Gibi Bir Durumu Olmaz Bunun Nedeni İse Çalışmanızda Kademe Kademe İlerliyerek Hocanızın İstediği Doğrultuda Hazırlanmasından Kaynaklanmaktadır. Bu Yüzden Hocalarınızın Çalışmanızı Beğenmeme Gibi Bir Durumu Söz Konusu Olmaz

C.11. Kendi Bölümünüz Dışındaki Çalışmalardan Tarafınıza Referans Gönderebiliriz. Bunun İçin 0505 207 17 78 Numaralı iletişim Numaramızdan Talepte Bulunabilirsiniz.

C.12. Öncelikle Şu Konuda Hem Fikir Olmak İsteriz. Sizin Bilgileriniz Üçüncü Bir Şahısla Paylaşılmadığı Gibi Hocalarımızın Bilgileride Aynı Şekilde Tezyazimi.Net Güvencesi Altındadır. Sizden Almış Olduğumuz Bilgilere İstinaden Çalışmanız Değerlendirilir ve Farklı Hocalar Tarafından Hazırlanır.