Yıl İçerisinde Hazırlanan Tez, Ödev, Makale Çalışmalarında Başka Bir Çalışma Üzerinden Alınan Cümleler Alıntı Olarak Çıkmaktadır.

Alıntı Oranları Her Üniversitede Farklılık Gösterebilmektedir. Bu Konuda YÖK Bu Oranı Ortalama % 30 Oranında Tutarken Üniversiteler %25 – %20 Veya Daha Altı Gibi Oranlar İsteyebilmekteler.

İnternet Sitelerinde Bulduğunuz İntihal Oran Programları Gerçek Oranları Vermemektedir. Üniversitelerin Anlaştığı Lisanslı Programlar Üzerinden Ancak Gerçek Oranları Tespit Edebilirsiniz.

Çalışmanızda Yüzde Kaç Oranında İntihal Çıkarsa Çıksın Profesyonel Akademik Kadromuz Lisanslı Programlar Üzerinden Bunu Tespit Eder ve Gerekli Aşamaları Sizin Adınıza Sağlar. Çalışmanız İstenen İntihal Oranına Geldiğinde Çalışmanız Durur ve Tarafınıza İntihal Oranı Düşürülmüş Bir Şekilde Teslim Edilir.

Sizde Zaman Kaybetmeden İşi Profesyonellere Bırakın ve İçiniz Rahat Bir Şekilde Süreci Takip Edin. Detaylı Bilgi Almak İçin Tez Danışmanlarımız ile Görüşebilir ve Çalışmanızı Gönül Rahatlığı İle Teslim Edebilirsiniz.